Elektrikler kesilecek!

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü, Havai hat bakım çalışmaları ve şube bağlantısı kapsamında Silivri’nin bazı bölgelerinde kesinti yapacağını duyurdu. Kesintiden etkilenecek bölgeler haberimizin detayında…

Elektrikler kesilecek!
24 Temmuz 2020 - 11:09

25 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ PLANLI KESİNTİ PROGRAMI
ALİPAŞA mah ÇAMURDERE MEVKİİ, ÇANTA sk 09:30-17:30 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı Havai Hat Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 
26 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ PLANLI KESİNTİ PROGRAMI
YENİ mah 7053., ABDÜLHALİK RENDA sk 01:00-04:00 saatleri arasında Abone/Şube Bağlantısı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
BÜYÜK KILIÇLI mah LAİKLİK sk / SEYMEN mah LAİKLİ, HACIOĞLU sk 09:30-17:30 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı Havai Hat Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 
27 TEMMUZ PAZARTESİ GÜNÜ PLANLI KESİNTİ PROGRAMI
ALİBEY mah HALİM ULUŞAHİN, MÜMİN ARK sk / FATİH mah AYHAN KARAKİRAZ, BÜNYAMİN ÇIKMAZI, DAVULCU SALİH, GELİŞİM, HALİM ULUŞAHİN, HASTANE, HASİPPAŞA, IŞIKLAR, KARAHÜSEYİN, KUMRU, LEYLAK, OK, OKUL, PİR, SÜLÜN, VARYEMEZ, YAZARLAR, YÜKEN, ÖZERTEM sk 01:00-04:00 saatleri arasında Abone/Şube Bağlantısı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 
28 TEMMUZ SALI GÜNÜ PLANLI KESİNTİ PROGRAMI
ALİPAŞA mah ÇAMURDERE MEVKİİ, ÇANTA sk 06:00-14:00 saatleri arasında Deplase Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum